WhatsApp
Yükleniyor...

Web Sitesi Kurmak İstiyorum & Nasıl Site Açarım

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog Web Sitesi Kurmak İstiyorum & Nasıl Site Açarım
26 Mart 2020, 13:24 0 Yorum 229 Okuma

İnternet sektörüne herkes girmek ister fakat site açmayı bilmediğinden, kod bilmediğinden veya çok pahalı olduğunu düşündüğünden dolayı bu sektöre ilk adımı atamaz ve geri planda kalır. Belki hayalleri suya düşer belkide tüm geçimini internete taşıyabilecekken vazgeçmiş olur. 

Saye Tema olarak bu ön yargılarınızı kırıyoruz. Site açmak çok uygun ve hiç kod bilginizin olmasına gerek yok.

Şuanki kampanyamızda ilk yıl 400TL ücret ödeyerek sonraki yıllarda 135TL ücret ödeyerek sizinde bir internet siteniz olabilir. Domain, Hosting, Tema vb. herşey dahil 400TL, siz hiçbirşeyle ilgilenmiyorsunuz sadece içerikleri dolduruyorsunuz. Ve gelişmiş panelimiz sayesinde istediğiniz zaman kod bilginize gerek kalmadan değişiklikler yapabiliyorsunuz.

 

Blog Sitesi

Herkes kendisinin bir blog sitesinin olmasını ister. İçerisine bildiği şeyleri yazmak, hobilerini paylaşmak ve insanlar kendini tanıtmak için kullanır. Blog sitenizi çok hızlı ve uygun fiyata açabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi uygun bir ücret karşılığında tüm siteyi hazırlayıp size teslim ediyoruz. Sizin yapmanız gereken sitenizde makaleler, resimler, haberler paylaşarak kullanıcılara yazılar sunmak kalır. 

 

Kurumsal Site

Bir firmanız var ve site mi yaptırmak istiyorsunuz. Dışarıda binlerce lira vererek basit ve göze hoş gelmeyen siteler yaptırıyor olabilirsiniz. Fakat Saye Tema olarak biz göze hoş gelen, ve tamamen kurumsal sitenizi anahtar teslim size veriyoruz. Gelişmiş panelimiz sayesinde firma çalışanlarınız veya siz istediğiniz herşeyi düzenleyip eklemeler yapabilirsiniz. 

 

Anahtar teslim uygun fiyata kullanıcı dostu internet sitenizi hemen açın ve internet dünyasına ilk adımınızı atın. Ve sitenizi kurup size teslim ettikten sonra da her türlü desteğimizi esirgemiyoruz. Reklam, logo, grafik tasarım, içerik vb istediğiniz herşey için yardımcı olabiliriz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum